HAKKIMIZDA

Soydan Deri kimdir?

1947 yılından beri deriyi tutkuyla işleyen Soydan, geleneğin verdiği tecrübeyi günümüzün modern teknolojileriyle harmanlayarak daima en iyi kaliteyi vaat ediyor.

Soydan ismi İsa Soydan ile Kapalıçarşı’da 1947 yılında deri ve köseleden mamul ürünleri, küçük çapta üretim ve al-sat yaparak ticari hayata atılmıştır.

Kazlıçeşme’de mütevazi üretimden,
Çorlu’da büyümeye giden yol…

Deri ayakkabı denilince ilk akla gelen klasik modellerden olan kösele tabanlı ayakkabıları satan Soydan, ilerleyen yıllar içerisinde Kazlıçeşme’de bulunan tesislerini kurup deri üretimine başlamıştır.

Esnaf emeği ile başlayan bu serüven, gelecek nesillere 75 yıllık bir miras olarak aktarılan üretim tutkusuna dönüşmüştür.

Gelenekten yenilikçiliğe…

Bugün Soydan Deri’yi bulunduğu konuma taşıyan etken, bir keşif ruhuyla kazanılan üç çeyrek asırlık tecrübe olarak öne çıkmaktadır.

Ham deriden günlük hayatın vazgeçilmez unsurlarına dönüşen tasarımlara en iyi malzeme kalitesini sunmak, Soydan Deri çalışanlarının her bir ferdinin ilk sorumluluğudur.

Dünyanın bir ucundan, diğer ucuna ihracat

Türk piyasasında kazanılan tecrübeler, Soydan Deri’nin kısa sürede uluslararası deri piyasasına açılmasını sağlamıştır.

Kısacası Soydan bugün bütün Avrupa’dan, Uzakdoğu’ya kadar faaliyet gösteren bir dünya markası konumundadır…

En iyi deneyim için inovasyon yatırım

1990 yılında Kazlıçeşme’de bulunan tesislerini bırakarak, Çorlu’da yeni ve modern tesislerine geçiş yapan Soydan, en iyi ve kaliteli hizmeti sunmak için inovasyon yatırımlarına devam etmektedir…

Soydan olarak, uzun bir geçmişe sahip olan deri endüstrisindeki tecrübelerimizle, ayakkabıdan çantalara ve giysiden diğer deri aksesuarlara kadar tasarımı dayanıklılık ile buluşmasına olanak sağlıyoruz.

Uluslararası kalite tescili

Soydan Deri, ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 45001 Standartlarının yanı sıra, İngiltere menşeili Leather Working Group tarafından da altın sınıf fabrika olarak seçilmiştir.

Gelenekten yenilikçiliğe…