Soydan Deri'ye Hoşgeldiniz.

Size en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

HAKKIMIZDA Italiano

Deri sektöründe Dünya'da öncü olmaya devam ediyoruz.

Deri sektörü, 1970’lerden beri Türk ekonomisinde giderek artan önemde bir rol oynamıştır. Türk deri sanayi halen üretim değeri açısından ülkemizin sürükleyici sektörlerinden biri olup, sahip olduğu deneyim, rekabet gücü ve yüksek üretim kapasitesi ile sektör dünya devleri ile yarışmaktadır. Türk deri sektörü üretimi; altyapısı, teknolojisi ve ihracata yönelik performansı dikkate alındığında belirli bir rekabet gücüne sahiptir.Bizde SOYDAN A.Ş. olarak kalitede her gün en iyisini hedeflemekteyiz.İsa Soydan ile başlayan deri maceramız babadan oğula geçerek bugünlere gelmiştir.Güleryüzlü yönetim kurulumuz yönetiminde günümüzün modern tesislerinde dünyanın bir çok ülkesine deri imalatı yapmaktayız.1947 de başlayan maceramız bugün Çorlu’daki modern tesislerde devam etmektedir.

Önceleri sadece ayakkabılık deri imal eden Soydan 1971 yılında giysilik deri imalatına başlamıştır. Uzun yıllar Türk deri piyasasının büyük bir kısmını karşılamaktayken, ilerleyen yıllarda yurtdışına da açılarak bu alana da kendimizi daha iyi kanıtlamışızdır. Şimdilerde sadece Türk derileriyle kısıtlı kalmayıp,  Amerika, Avustralya, Yeni Zelanda, İngiltere, Güney Afrika, İspanya. İtalya vs. gibi ülkelerin de derilerimizi kullanmaktadır. 1975 yılından itibaren yeni neslinde katılımıyla daha yenilikçi ve modern bir yapı almış olup şu anda Türk ve dünya deri piyasasında hatırı sayılır bir yeri olan Soydan Deri olarak, 1990 yılında Kazlıçeşme’ki tesislerini bırakarak Çorlu’daki yeni ve modern tesislerimize geçiş yaptık.Tüm bunları  SOYDAN A.Ş. olarak  sizlere birinci kalite hizmet vermek için çalışmaktayız.

Kurucumuz İsa Soydan

Çalışma Politikamız

Soydan Deri müşterilerinin beklentisinin ötesinde çalışmayı kendisine ilke edinmiştir.Derinin işlenişinden, teslimata kadar uzanan zorlu süreçte modern teknolojinin yanında çalışanlarının da motivasyonunu da gözeten yönetim anlayışı Soydan Deri’nin kaliteye verdiği önemin bir göstergesidir.Rekabet ortamının her ne kadar zorlaştığı bir zamanda olsa Soydan Deri bu rekabete tatlı bir refah getirerek sizlerin istekleri doğrultusunda çalışmaya önem göstermiştir.Deri konusundaki geçmiş ve tecrübeleriyle standartların üzerinde bir pazar payı edinmiş ve her konuda rakiplerine üstünlük kurmuştur.

HİZMET ANLAYIŞIMIZ

Bizden istediğiniz özelliklere uygun olarak beklentilerinizi karşılamaktayız.

Ürünlerimizin daha geniş bir portfolyosunu görmek için sizleri şirketimize bekliyoruz.

Image Not Found On Media Library

Telefonla Destek

Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için hafta içi 09:00-19:00 Cumartesi günleride 09:00-14:00 arası çalışmaktayız.Her türlü bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kalite Anlayışımız

SOYDAN DERİ olarak ekibimizle;
Öncelikli olarak müşteri memnuniyeti,
Beklentilerin ötesinde üretim,planlama ve hizmet anlayışı,
ISO Kalite Yönetim Sistemine göre hareket etmeyi,
Kaliteli bir yaşam biçimi ve temiz bir çevreyi ilke edinmeyi HEDEFLEDİK.

Özel Üretim

Sizlerin bizlerden özel olarak istediği ve firmamız yetkililerince onaylanan SOYDAN kalitesi ve renk yelpazesi ile özel üretim yapılabilmektedir.

Zengin Ürün Yelpazemiz

Ürünlerimizin görsellerinin tamamını,sınırsız renk yelpazesi çeşitlerini daha detaylı görmek isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterli..

Sosyal Medyalarımız

Sosyal medyalarımızıda gün geçtikçe daha iyi hale getirebilmek için ilgilenen arkadaşlarımızla beraber buradan da bizlere ulaşabilir.Etkinlik fuar katılımlarımızı görebilirsiniz.

Şirket Başarılarımız

★ 2017 Hong Kong'ta düzenlenen APLF Deri fuarında Dünya'nın birçok ülkesinden katılan firmalar arasında SOYDAN A.Ş. olarak en iyi deri ödülünü aldık.

ETKİNLİKLERİMİZ

Première Vision Istanbul

Première Vision Istanbul

3 gün süresince aralıksız devam eden moda buluşmaları ve iş görüşmelerinin olucağı  ve 6 sektörden 150’nin üzerinde seçkin katılımcının olacağı Première Vision New York ve Paris fuarlarında SOYDAN olarak bizlerde yerimizi alacağız.

Lineapelle Fuarı

Lineapelle Fuarı

Dünya deri sektörünün en önemli ve prestijli fuarları arasında yer alan Lineapelle Deri Fuarında bizlerde boy göstermekteyiz.

HONG KONG APLF DERİ FUARI 2017

Çinde düzenlenen ve  Dünya’nın bir çok yerinden katılan yüzlerce firma arasından EN İYİ DERİ ödülünü aldık.

3 gün süresince aralıksız devam eden moda buluşmaları ve iş görüşmelerinin olucağı 6 sektörden 150’nin üzerinde seçkin katılımcının olacağı Première Vision fuarında bizlerde SOYDAN olarak yerimizi alacağız.

Hong Kong’ta düzenlenen APLF Deri fuarına Dünya’nın bir çok ülkesinden katılan deri firmaları arasında en iyi deri ödülünü kazandık.

Dünya deri sektörünün en önemli ve prestijli fuarları arasında yer alan Lineapelle Deri Fuarı,İtalyan Ulusal Deri Endüstrisi Birliği’nin(UNIC) fuar firması olan Lineapelle S.P.A tarafından yılda iki kere organize edilmektedir.Bizde SOYDAN olarak bu fuarda yerimizi almış bulunmaktayız.

Galeri

ÜRETİM

Sizlere SOYDAN kalitesi ve yüzlerce referansımızla kaliteli bir üretim sağlamak için çalışmaktayız.Hem şirketimiz olsun hem fabrikamız olsun işimizi son derece titizlikle yapmaktayız.Fabrikamız Çorlu Bölgesinde hizmet vermekte olup çevreye olan saygımızla da bilinmekteyiz.

Deri Üretim Aşamaları

Ham maddelerimizi aldıktan sonra muhafaza etmek için bir çok aşamadan geçmektedir.Renk yelpazemizle de buluşup sizlerin hizmetine sunulmaktadır.

Kalite Politikamız

Deri sektöründeki 70 yıllık tecrübemizle sizlere EN’leri yaşatmayı hedeflemekteyiz.Soydan Deri olarak son modern teknoloji ile üretim yaparken çalışanlarımızın sağlıklı bir ortamda çalışması adına da çaba sarf etmekteyiz.Soydan Deri olarak sahip olduğumuz belgeler ve kalite standartları ile beraber hizmet,çevre ve işçi sağlığı konusunda uluslararası standardizasyona sahiptir.

Ulaştırma Hızımız

Sizlerin istediği ürünleri en kısa zamanda sizlere ulaştırma konusunda SOYDAN olarak kendimize aşırı güvenmekteyiz.Elimizde eğer hazırda varsa gün içinde eğer yoksa en kısa zamanda hazırlanarak kargoya verilmektedir.

Sürecimiz

Sizlerin istediği ürünleri en kısa zamanda sizlere ulaştırma konusunda SOYDAN olarak kendimize aşırı güvenmekteyiz.Elimizde eğer hazırda varsa gün içinde eğer yoksa en kısa zamanda hazırlanarak kargoya verilmektedir.

Soydan Deri

Bizlere ulaşmak için

İletişim Bilgilerimiz aşağıdadır

Bizler hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimiz aşağıdadır.İster telefonla ister şirketimize gelerek istersenizde mail yolula dilediğiniz yoldan ulaşabilirsiniz.

Şirket İletişim Bilgilerimiz

Zübeyde Hanım Cad.No:44 34020
Zeytinburnu/İstanbul

Telefonla ulaşmak için

+90 212 679 47 47

Mail iletişim bilgilerimiz

admin@soydan.com

Sosyal Medyalarımız

Güncelleme aşamasındadır.
logo21212121

SOYDAN DERİ SAN. & TİC. A.Ş.
Zübeyde Hanım Cad. No:44
34020 Zeytinburnu,İstanbul

+90 212 679 4747 . admin@soydan.com . www.soydan.com

Copyright © 2017 Soydan Deri

Soydan Deri | Sitemize Hoşgeldiniz.